Spotkanie Noworoczne Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Spotkanie Noworoczne słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Opolu Lubelskim odbyło się w czasie uważanym jeszcze za okres świąteczny- 30 stycznia 2019 r. Uroczystość tą uświetnił uczeń naszej szkoły Jakub Błażejczyk, uczeń klasy II b. Kuba przypomniał  wszystkim zebranym magię niedawno obchodzonych Świąt Bożego Narodzenia-  kolędami. Na spotkaniu Szkołę Nr 2 im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim reprezentowały: Agata Wesołowska- Błażejczyk, Ewa Rodak.
Zebranych gości powitała kierownik U T W pani Halina Złotucha i złożyła wszystkim życzenia noworoczne. Podziękowania za zaproszenia i życzenia złożyli również Burmistrz Miasta, Przewodniczący Rady Gminy, Dyrektor O C K. Do życzeń przyłączyliśmy się także my.

Życzymy wszystkim słuchaczom U T W, aby nadal realizowali swoje pasje, nie rezygnowali ze swoich marzeń, aby Ich działania przynosiły im wiele satysfakcji, a jednocześnie sprawiały radość innym.

Ewa Rodak