„Let’s Pedal for a Positive, Environmentalist, Dynamic, Adventurous Life” /

... a więc w drogę!!!

Wyjazd do Czech

Nasza podróż rozpoczęła się w poniedziałek 26 stycznia 2015 roku o świcie. Wtedy to wyruszyliśmy z Opola Lubelskiego. Z warszawskiego lotniska Chopina wylecieliśmy do Pragi, która mimo zimowej aury przywitała nas wspaniałą pogodą....

Czytaj więcej...

Wyjazd do Turcji

Nasza kolejna przygoda z Erasmusem rozpoczęła się 22 marca 2015 roku. Tym razem wylecieliśmy do Turcji. W Stambule wylądowaliśmy około godziny 21. Po kilkugodzinnym oczekiwaniu na kolejny lot wyruszyliśmy dalej do Izmiru...

Czytaj więcej...

Wyjazd do Włoch

W dniach od 25.05.15 do 30.05.15 roku kolejna drużyna z grupy projektowej Let's PEDAL wyruszyła na spotkanie z włoską kulturą, obyczajami, tradycjami a przede wszystkim z promocją zdrowego stylu życia i komunikacją w języku angielskim oraz turystyką rowerową.

Czytaj więcej...

Wyjazd do Rumunii

W dniach od 11.10.2015 do 17.10.2015 roku kolejna czwórka uczniów z „Dwójki” z grupy projektowej Let`s PEDAL wyruszyła na swoją Erasmusową przygodę do Rumunii.
 
 

Czytaj więcej...

Ostatnie zdjęcia

Czechy

...

Turcja

...

Włochy

...

Czechy

...

O projekcie

Uczestnictwo w projekcie „Let’s pedal for a Positive, Environmentalist, Dynamic, Adventurous Life” oprócz tego, że zapewnia mnóstwo radości uczniom i nauczycielom jest przede wszystkim wspaniałym doświadczeniem. Każdy wyjazd daje możliwość poznania kraju i jego kultury oraz pozwala wykorzystać i sprawdzić swoje umiejętności językowe. Najważniejsze jest jednak to, że pozwala poznawać wspaniałych ludzi innych narodowości i według mnie ten aspekt jest największą zaletą projektu!
Kamila Ryczek - nauczyciel uczestnik projektu

....
...

...
...

...
...